وبلاگ شخصي اكبر زواري رضائي
MUHASEBE - FİNANSMAN VE DÜŞÜNCELERİM

رييس دانشكده علوم اقتصادي: رشته‌هاي مديريت مالي اسلامي و بانكداري اسلامي با تصويب وزارت علوم در دانشكده ايجاد مي‌شود
رييس دانشكده علوم اقتصادي با اشاره به ايجاد رشته‌هاي ميان رشته‌اي مديريت مالي اسلامي و بانكداري اسلامي در آينده در اين دانشكده، افزود: اين دو رشته در نظام اقتصادي كشور بسيار تاثيرگذار است كه اميدواريم هرچه زودتر با دريافت مجوز راه‌اندازي اين رشته‌ها از وزارت علوم، اقدام به پذيرش دانشجويان تحصيلات تكميلي كنيم.
به گزارش خبرنگار صنفي فرهنگي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، دكتر صادقي در مراسم افتتاح نمادين كتابخانه تخصصي حضرت امام خميني (ره) و انقلاب اسلامي با اشاره به توجه بيشتر به نقش فرهنگ در امور اقتصادي در اين دانشكده، عنوان كرد: عليرغم اينكه اين دانشكده با بيش از 17 رشته تخصصي در حوزه علوم اقتصادي فعاليت مي‌كند و مي‌تواند بحث فرهنگ در آن كمرنگ باشد؛ اما با حمايت‌هاي وزارت علوم بحث فرهنگ در اين دانشكده مورد توجه خاص قرار گرفته است.
وي با اشاره به ايجاد مركز پرورش افكار و باورهاي نو و اداره آن توسط دانشجويان در اين دانشكده، اظهاركرد: تاسيس اين مركز و همچنين ايجاد مركز رشد انديشه‌ها به عنوان دو مركز متفاوت از ساير جريان‌هاي فكري فرهنگي در اين دانشكده دنبال مي‌شود كه اميدواريم اين دو مركز هرچه بيشتر بارور شوند.
صادقي با اشاره به فعاليت دفتر گسترش فعاليت‌هاي قرآني دانشكده علوم اقتصادي، افزود: نتايج منحصر به فرد به دست آمده از اين مركز به طوريست كه برخي از دانشگاه‌هاي كشور از نتايج فعاليت‌هاي آن استفاده كرده‌اند.
وي با بيان اينكه فعاليت گسترده انجمن‌هاي علمي از محورهاي اصلي دانشكده اقتصاد در سال جاري به شمار مي‌آيد، تصريح كرد: با توجه به حيطه تخصصي اين دانشكده، بايد بحث فرهنگ و تاثيرگذاري فرهنگ در آموزش و در ساير مباحث جامعه پررنگ تر شود.
رييس دانشكده علوم اقتصادي با بيان اينكه اين دانشكده آمادگي دارد كه بحث اقتصاد فرهنگ را به عنوان يك رشته ميان رشته‌اي مورد توجه قرار دهد، افزود: در حال حاضر در حيطه فرهنگي حوزه اقتصاد، رشته اقتصاد اسلامي با توان اساتيد خارج از كشور تدريس مي‌شود.گؤنده ر 100 درجه کلوب دات کام گؤنده ر     بؤلوم لر: اخبار و مسائل آموزشي
آرشیو
سون یازی لار
یولداش لار
سایغاج
ایندی بلاق دا : نفر
بوگونون گؤروشو : نفر
دونه نین گؤروشو : نفر
بوتون گؤروش لر : نفر
بو آیین گؤروشو : نفر
باخیش لار :
یازی لار :
یئنیله مه چاغی :